Вітаю Вас, Гість Середа, 19.02.2020, 12:03
Назва

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Друзі сайту

Погода

Пошук


Статистика


Яндекс.Метрика

 Інкасація 


Служба інкасації Кременчуцького МВДСО надає послуги інкасації, охорони та перевезення коштів банківським та фінансовим установам підприємствам інших форм власності по всій території України як власними броньованими автомашинами, так і транспортом замовника. Державна служба охорони при МВС України - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Служба інкасації Кременчуцького МВДСО виконує такі завдання:
- інкасація коштів;
- доставка валютних цінностей із підлеглих філій (агентств, кас) до банківських установ та у зворотному напрямку, між касами власників або між установами банків;
- доставка підкріплень та інкасація банкоматів;
- доставка та вивезення валютних цінностей до/з обмінних пунктів;
- охорона валютних цінностей, що їх перевозять уповноважені особи замовника.

Надання послуг може здійснюватися за наперед обумовленим графіком і маршрутами або за окремими разовими зверненнями замовника. Співробітники служби інкасації Кременчуцького МВДСО, які безпосередньо виконують охоронні функції, персонально підбираються із найбільш підготовлених працівників, які пройшли спеціальний курс підготовки за фахом.

Для перевезення валютних цінностей, згідно з нормативними вимогами, використовується спеціальний броньований автотранспорт МВДСО (власний автотранспорт замовника). Для досягнення найвищого рівня безпеки автотранспортні засоби, на яких здійснюються перевезення, обладнуються засобами тривожної сигналізації. Тому в разі потреби працівники служби інкасації ДСО можуть скористатися дистанційною тривожною «кнопкою» для одержання підтримки груп затримання Кременчуцького МВДСО. Пересування спеціального автотранспорту відстежується в режимі реального часу за допомогою обладнання супутникової навігації GPS.

Послуги надаються юридичним особам як із майновою відповідальністю, так і без неї.Замовити послуги інкасації можна, звернувшись до Кременчуцького МВДСО або зателефонувавши за номером:

(05366) 3-80-54

© Кременчугский отдел Государственной службы охраны при УМВД Украины в Полтавской области.

Служба инкассации.

Copyright MyCorp © 2020