Вітаю Вас, Гість Середа, 19.02.2020, 12:04
Назва

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Друзі сайту

Погода

Пошук


Статистика


Яндекс.Метрика

 Охорона квартир 
Кременчуцький МВДСО за допомогою засобів охоронної  сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з 99,9% коефіцієнтом надійності.
 
Комплекс послуг:
- консультації з питань вибору систем безпеки;
- монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки; 
- централізоване спостереження за станом охоронної сигналізації; 
- повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;
- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.
 
За Вашим зверненням фахівці технічної служби Кременчуцького МВДСО, проаналізувавши всі чинники, що так чи інакше впливають на безпеку, визначать оптимальний кількісний та якісний перелік охоронного обладнання та встановлять його у Вашому помешканні.
 
Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронної сигналізації, встановлених у Вашій квартирі.
Технічне оснащення відділу охорони дає змогу забезпечувати надійну охорону за допомогою телефонної лінії, а також з використанням стільникового зв'язку.
 
У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника квартири (на вимогу) та, якщо це передбачено договором, скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп затримання (ГЗ), які чергують у цій зоні.
 
Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група затримання найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини Кременчуцького МВДСО та власникові квартири.

 
З усіх питань, що стосуються послуг охорони квартир і будинків просимо звертатися за телефонами:

Київстар  (098)770-65-18

Life :)       (063)306-56-66

 
 
 
 
 
 
© Кременчугский отдел Государственной службы охраны при УМВД Украины в Полтавской области.
Охрана квартир.
Copyright MyCorp © 2020