Вітаю Вас, Гість Середа, 19.02.2020, 13:24
Назва

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Друзі сайту

Погода

Пошук


Статистика


Яндекс.Метрика

 Пультова охорона 

 

 

Що таке пультова охорона?

 

 

Пультова охорона - це сукупність послуг з охорони об'єктів, які мають на увазі установку на об'єкті спеціалізованого охоронного обладнання та його підключення на центральний пульт моніторингу.

Пультова охорона призначена для ефективного захисту об'єкта від несанкціонованого проникнення або нападу сторонніх осіб.

Зв'язок обладнання, встановленого на об'єкті, і центрального пульта моніторингу здійснюється за допомогою телефонної лінії або
каналів стільникового зв'язку.

Обладнання пультової охорони може бути провідним і бездротовим. Проводове обладнання передбачає наявність кабелів, які з'єднують датчики з контрольною панеллю моніторингу.

Бездротове обладнання здійснює зв'язок між датчиками і контрольною панеллю з допомогою радіоканалу без будь-яких кабелів і проводів.

Взяття системи на охорону або зняття її з охорони можна здійснювати за допомогою кнопкової панелі (клавіатури) охоронної сигналізації шляхом введення цифрового коду або за допомогою спеціального брелока (touch memory). При цьому можна також запрограмувати «код примусу», завдяки якому користувач може знімати систему з охорони і в той же момент сповіщати моніторинговий центр про те, що він робить це з примусу. Крім охоронних датчиків, охоронна система включає в себе і кнопки екстреного виклику служб реагування.

Як тільки охоронна система фіксує виникнення тривожної ситуації, сигнал від встановленої на об'єкті охоронної сигналізації передається на центральний пульт моніторингу, а звідти - у відповідну службу реагування.

Залежно від обраного користувачем пакета послуг на об'єкт негайно виїжджає мобільна група реагування, або відповідна інформація надходить користувачеві на заздалегідь позначені телефонні номери.

Забезпечення надійності охоронної сигналізації здійснюється за допомогою спеціального комплексу заходів:

• передача інформації з об'єкта на центральний пульт моніторингової станції здійснюється по декількох каналах з метою забезпечити її дублювання.

• система постійно автоматично здійснює самодіагностику з негайною передачею на центральний пульт даних про виявлені порушення в роботі.

• найважливіші компоненти пульта охорони можуть автономно працювати при відсутності енергопостачання завдяки резервному енергопостачанню і альтернативних джерел отримання енергії.

• серед компонентів пульта охорони є датчики, які дозволяють відрізняти пересування людей від домашніх тварин.

• можлива установка системи, яка дозволяє охороняти не тільки приміщення, але і периметр ділянки.

• регулярне технічне обслуговування безперервно підтримує працездатність системи, а значить і забезпечує безпеку об'єкту, що охороняється в цілому.

 

 


 

 

З усіх питань, що стосуються обладнання та підключення на пульт охорони Кременчуцького МВДСО, просимо звертатися за телефонами:
 

Київстар  (098)770-65-18

Life :)       (063)306-56-66

 
 
 
© Кременчугский отдел Государственной службы охраны при УМВД Украины в Полтавской области.
Пультовая охрана
Copyright MyCorp © 2020