Вітаю Вас, Гість Середа, 19.02.2020, 12:35
Назва

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Друзі сайту

Погода

Пошук


Статистика


Яндекс.Метрика

 Спецпідрозділ «Титан» 


Спецпідрозділ міліції охорони «Титан» - це елітна частина Державної служби охорони. «ТИТАН» забезпечує охорону власності фізичних та юридичних осіб, захист фізичних осіб від злочинних посягань. На думку фахівців, рівень професійної підготовки працівників «Титана», є одним із найкращих в Європі.


Державна служба охорони при МВС України - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.


СПМО «Титан» забезпечує:
- охорону фізичних осіб;
- охорону туристичних груп;
- охорону вантажів і цінностей;
- охорону разових заходів;
- охорону міжбанківських перевезень.

Спецпідрозділ «ТИТАН» існує з 1993 року, і за весь цей час не було допущено жодного випадку загибелі чи ушкодження клієнтів.  

Послуги надаються фізичним та юридичним особам за договорами. Перед укладанням договірних відносин проводиться аналіз усіх факторів, які можуть вплинути на безпеку замовника. Після цього визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів. За умов виконання нормативних вимог щодо підтвердження прав та повноважень замовника, договір охорони може бути укладений протягом однієї доби.

За окремою заявкою замовника, надання послуг за договорами може бути постійним або тимчасовим. Співробітники СПМО «Титан», що безпосередньо виконують охоронні функції, підбираються персонально з найпідготовленіших фахівців із обов'язковим урахуванням побажань замовника. Охоронці забезпечуються найкращими світовими зразками вогнепальної зброї, сучасними засобами активної оборони, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв'язком. За бажанням замовника охорона може бути одягнена, як у цивільний одяг, так і в спеціальну форму. При необхідності для охорони може бути використаний спеціальний автотранспорт СПМО «Титан».Замовити послуги спецпідрозділу "Титан" можна, звернувшись до Кременчуцького МВДСО або зателефонувавши за номером:

(05366) 3-80-54


© Кременчугский отдел Государственной службы охраны при УМВД Украины в Полтавской области.

Спец.подразделение "Титан".

Copyright MyCorp © 2020