Вітаю Вас, Гість Неділя, 26.05.2019, 15:13
Назва

Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Друзі сайту

Погода

Пошук


Статистика


Яндекс.Метрика

  
Головна » 2012 » Липень » 17 » Спецпідрозділи груп затримання перевіряли на професійність своїх дій
19:33
Спецпідрозділи груп затримання перевіряли на професійність своїх дій
Спецпідрозділи груп затримання перевіряли на професійність своїх дій   На виконання вимог Департаменту Державної служби охорони Управління в ДСО Полтавщини проведено позапланову атестацію працівників спецпідрозділу груп затримання (СП ГЗ). Особлива увага зверталася на дотримання прав і свобод громадян, недопущення скоєння порушень законності й інших протиправних дій за участю особового складу та оцінку професійної майстерності при виконанні своїх службових обов’язків.
   Перевірка проводилася в усіх територіальних відділах та відділеннях УДСО в Полтавській області за місцем розташуванням кожного з підрозділів.

   Серед працівників ГЗ проводився ряд анонімних психологічних тестувань для з’ясування можливих недоліків у несенні служби, виявлення , аналізу та недопущення виникнення можливих конфліктів і порушень у майбутньому.

   Наступним етапом була співбесіда, яку проводив заступник начальника УДСО при УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Михайло Кононенко особисто з кожним працівником міліції.

    Перевірялися знання нормативно-правової бази: основних законів держави, МВС та тих, що регламентують діяльність ДСО.
   Особливе значення приділялося знанням та навичкам нарядів діяти в тих чи інших ситуаціях, моделюванні тактики дій кожного з них у затриманні правопорушника, наданні допомоги потерпілим громадянам, надання невідкладної долікарської допомоги, а також ставлення до виконання функціональних обов’язків та рівень професійної майстерності.
  Атестації передувало додаткове поглиблене вивчення моральних і ділових якостей працівників, їх поведінки в побуті та соціально-психологічної атмосфери в с
ім’ях.

  Підрозділи з поставленими задачами справилися успішно. Загальний рівень підготовки оцінили на «добре». Кожен показав відданість своїй роботі та бажання й в подальшому служити в лавах Державної служби охорони.


УДСО при УМВС України в Полтавській області

Переглядів: 567 | Додав: Бондарев | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2019